وبلاگ
13
شهریور

با استفاده از فیلتر جستجو دکترفالو ، فالوورهای جدید خود را انتخاب کنید!

هدف شما از ایجاد اکانت اینستاگرام چه بوده ؟ پیدا کردن دوست یا هم محله ای؟ ترویج دین یا فرهنگ ؟ تبلیغ برای فروش محصولات به شکل آنلاین یا معرفی مغازه ؟ محتوای اکانت شما هرچه باشد ، با استفاده از سرویس ما قادر به جذب مخاطب مورد نظر خود هستید . شما می توانید به راحتی یک یا چند هشتگ ، منطقه یا اکانت اینستاگرام را به عنوان فیلتر جستجو ثبت کنید بدین ترتیب تبلیغات در این فیلترها صورت گرفته و مخاطبین شما همه مربوط به دسته مورد نظر شما خواهند بود .
به طور مثال اگر شما هشتگ #پزشکی را به عنوان فیلتر جستجو ثبت کنید ، بات اشخاصی که در این تگ فعالیت داشته اند ، یعنی تصاویر دارای این تگ را لایک یا نظرگذاری کرده اند ، تک تک بررسی کرده و تبلیغات را در اکانت های واقعی و فعال انجام می دهد . بدین ترتیب شما می توانید توجه گروهی از کاربرین اینستاگرام ، به عنوان مثال علاقه مندان به #پزشکی یا طرفداران اکانت سیروان خسروی یا اهالی مازندران را به اکانت خود جلب کرده و هدفمندانه تبلیغ کنید .
تمامی فعالیت های بات در فیلترهای جستجو و نتیجه به دست آمده تحلیل شده و در قالب عدد و نمودار در پنل کابری برای شما به نمایش در خواهد . در صورتی که فقط به دنبال کاربر فعالی و واقعی هستید ، می توانید در تنظیمات بات از فیلترجستجو اتوماتیک استفاده کنید . در صورت فعال بودن این گزینه ، بهترین و فعالترین اکانت های فارسی اینستاگرام به عنوان فیلترجستجوی اکانت انتخاب خواهند شد .
به راحتی میتوانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه را به عنوان فیلترجستجو تعریف کنید
آخرین فعالیت های بات در قسمت آمار اکانت قابل مشاهده است